Вулиці колоніальних міст та їхні легенди (Мексика)

Імена вулиці колоніальних міст та їхні легенди дозволить вам вивчити трохи про деяких персонажах часу та їх історіях. Ви також можете зробити наближення того, що було індивідуальним у період колонії. У багатьох з цих історій реальні та вигадані події змішані.

У цьому сенсі можна сказати, що тема цих легенд вписана в жанр історичної легенди. Це можна визначити як оповідання, яке надихає його з реальної події, хоча межа з вигадкою може стати дифузним.

Це відбувається тому, що з плином часу кожен оповідач вносить вигаданий елемент. Зокрема, у випадку Мехіко, релігійні потреби сформували це місто протягом колоніального періоду. Одним із способів, яким місіонери вважали, що підтримують мир, враховуючи різноманітність культур, були історії.

Деякі були правдою, інші мали християнський нюанс. З часом всі вони стали легендою.

Легенди про вулиці Мехіко

У Мексиці назви багатьох вулиць і їхні легенди привертають увагу місцевих жителів і іноземців. Нижче наведено історію п'яти з них.

Вулиця La Joya

Назви багатьох вулиць колоніальних міст говорять про історію ревнощів і помсти, наприклад, про вулицю Ла Джоя. Ця історія про багатих людей мала трагічний кінець.

Кажуть, що дружина дона Алонсо Фернандеса де Бобаділла була відома своїм багатством і красою. Дон Алонсо був багатим іспанським купцем, дуже формальним і кількома словами.

Його дружина була чудова, часто змушуючи його відчувати своє багатство і соціальну перевагу. Він любив її і виконував навіть найменші його примхи. Вони виявилися щасливою парою.

На початку 1625 р. Анонімна нота передала невірність його дружини адвокату дону Хосе Ралу де Лара. Потім він був наповнений ревнощами і сумнівами, і хотів її вбити, але вирішив переконатися в першу чергу.

Він сказав дружині, що до запізнення він буде зайнятий. Вже в ніч було зроблено ставку на блок свого будинку. Коли ніхто не підійшов, він вирішив повернутися додому, але побачив свою дружину Ізабель, відкривши вікно, коли підійшов адвокат..

Через декілька хвилин Лара увійшла до будинку. Дон Алонсо здивував їх, коли дон Хосе Рауль помістив смарагдовий браслет на зап'ясті дружини. Він не міг утримати лютість і убив їх обома кинджалом. На наступний день вони знайшли коштовність у залі будинку дона Алонсо, прибитого кинджалом.

Дон Хуан Мануель-стріт

Боротьба між добром і злом також повторюється в назвах вулиць мексиканських колоніальних міст. Це можна побачити в наступній історії:

У сімнадцятому столітті дон Хуан Мануель Солоржано, багатий купець, прибув до Мексики у супроводі заступника Родріго Пачеко..

Історія розповідає, що дон Хуан Мануель був упевнений у невірності своєї дружини. Потім між 1635 і 1640 рр. Він погодився з дияволом розкрити особистість зрадника. Він сказав йому, що о 11 годині ночі він проколюватиме кожного, хто проходив по дорозі.

Отже, Дон Мануель підкорився, але злий не погодився на смерть. З того дня, кожної ночі в одинадцять, Дон Мануель запитував: "Чи знаєте ви, який час?".

Коли перехожий повідомив про час, він намалював кинджал і говорив: "Щасливий ти, хто знаєш час, коли ти помреш", а опускаючи зброю.

Вулиця Клірика мосту

У наступному оповіданні також присутній релігійна тема. Легенда свідчить, що в 1649 році в цій місцевості жив священик Хуан де Нава. Це відповідало за його племінницю Маргариту Яурегую.

Молода жінка закохалася в Дуарте де Зараза, якого вона зустріла на танці. Дуарте був фактично єпископом Юкатану і тимчасовим віце-королем Нової Іспанії. Священик виявив, що джентльмен покинув дві дружини та їхніх дітей. Крім того, Дуарте був у любовних справах з більш ніж десятьма жінками одночасно.

Потім священик заборонив їм бачити один одного; Тим не менш, юнак планував втекти з Маргаритою в Пуеблу. Одного разу вони обидва сперечалися, і Дуарте в кінцевому підсумку убив дядька. Потім він кинув своє тіло в болото і втік у Веракрус.

Через рік він повернувся, щоб відновити свої відносини. Це була ніч, і він спробував перетнути міст. Наступного ранку деякі перехожі знайшли його тіло поруч із старою рясою і покрили брудом. На обличчі його виразився жах.

Вулиця втраченої дитини

У віце-королівський період скульптор на ім'я Енріке де Верона був найнятий, щоб зробити вівтар царів у соборі Мексики. Скульптор був дуже успішним у Новій Іспанії.

У Іспанії його наречена чекала. Напередодні свого від'їзду на батьківщину, він наткнувся на даму за рогом. Верона підняла хустку, яка припала до молодої жінки, і, коли вона була доставлена, вони були обіцяні один одному.

Проте Естела Фуенсаліда - це її прізвище - теж мала наречену, Тріан де Валладерес. Естела залишила його там і одружилася з Енріке, але Трістан був розгніваний і присягнувся помститися.

Одного вечора в грудні 1665 року покинутий хлопець підпалив стіну сіна в будинку пари. Це поширилося по всьому будинку, але сусіди могли відключити його і врятувати Естелу.

Проте в плутанині пожежі син подружжя загинув. Після входу в будинок вони почули, як він плаче. Вони також побачили, що старий бабуся намагається приховати його, щоб забрати його.

Вулиця Ла-Кемада

У середині шістнадцятого століття Гонсало Еспіноса де Гевара та його дочка Беатріс прибули до Мехіко з Іспанії. Молода жінка була красивою, виставляла доброту і самовіддану любов до інших.

Він був дуже популярний і бажаний чоловіками, серед них італійським маркізом по імені Мартен де Скополі. Це було стільки його одержимість, що він кинув виклик в жалобі когось, хто доглядав за нею.

Зі свого боку, Беатріс відповідала любові маркіза, але так багато абсурдних смертей занурило її в відчуття болю і провини. Тому він вирішив спалити його обличчя.

З її красу практично нічого не було, тільки спотворений колір обличчя. Побачивши її, Маркіз сказав їй, що її любов перевищує її красу і що він любить її через її дух доброти. Після цього вони одружилися. З тих пір її бачили, гуляючи з чоловіком, покритим чорною вуаллю.

Список літератури

1. Агудело Очоа, А. М. (2010). Історичні легенди Гермінії Гомес Хайме: фікціонізація історії. Історія та суспільство, № 19, с. 203-219.
  2. Хіменес Гонсалес, В. М. (2014). Мехіко (федеральний округ): путівник Федерального округу (DF). Мадрид: Комунікація Solaris.
  3. González, A. (1947). Традиційна Мексика: література і звичаї. Мексика D. Ф .: Коледж Мексики AC.
  4. Galván Macías, N. (1996). Мексиканські легенди. Мексика D. Ф.: Селектор.
  5. Alducin, W. (2017). Макабрені легенди історичного центру. Мексика D. Ф .: Редакційна сестра.